Menu
Your Cart

Hakkımızda

Hakkımızda

Cep Telefonu Yedek Parçalari ve Telefon Aksesuarlarının Tek Adresi Telefonparcalari.com kimdir?


Cep telefonu yedek parçaları ve cep telefonu aksesuarları alanında hizmet vermek için 2017 yılında kurulan telefonparcalari.com bir Prox Medya İnternet Hizmetleri girişimi olarak kısa sürede E-ticaret sektöründe önemli bir noktaya  gelmiştir. Tüm cep telefonlarının yedek parçalarının ve aksesuarlarının satışını yapmaktayız. Telefonların LCD Ekran, kasa-kapak, batarya, ön cam dokunmatikleri ve aksesuarlarını sitemizde inceleyebilirsiniz. 

Cep telefonu yedek parçaları ve aksesuar alanına yeni bir ivme kazandırmak için; Teknolojiyi sürekli takip eden bir ekip olarak, sizler için araştırmalar yaparak piyasadaki en uygun ve kaliteli Cep Telefonu Yedek Parçalarını A’dan Z’ye sizlerin hizmetine sunmaktadır. 

Telefonparcalari.com’da bulunan cep telefonu yedek parça ve aksesuarları üretici telefon firmalarının;, yurt içi ve yurt dışı ana distribütörlerinden en uygun fiyat avantajıyla tedarik edilerek sizlere ulaştırmaktadır. Telefonparcalari.com cep telefonu ürünlerinin piyasadaki en uygun satışının gerçekleştiği bir adrestir.

Günümüzde akıllı telefonlar hayatımızın önemli bir parçası haline gelmiş durumda. Bizler bu gelişen akıllı telefon dünyasında sizlere daha kaliteli bir hizmet vermek istiyoruz. Karşılıklı güvene dayalı bir ticaret anlayışı ile tüm yedek parçalarınızı telefonparcalari.com adresimizden temin edebilirsiniz.