Menu
Your Cart

İptal ve İade Koşulları

İptal ve İade Koşulları

İPTAL- İADE KOŞULLARI

Telefonparcalari.com’dan aldığınız ürünleri, anlaşmalı olduğumuz veya teslim aldığınız kargo firması ile gönderi ücreti tarafınıza ait olmak üzere, firmamızdan kaynaklanan bir neden yok ise ödenmiş olarak göndermeniz gerekmektedir. Ürünlerin tarafınıza teslimi tarihinden itibaren en geç 14 gün içerisinde faturanızın arka yüzündeki iade formunu eksiksiz olarak doldurup, Mimar Kemalettin Mah. Mithatpaşa Cad No 19 D9 Fatih İstanbul adresine göndermeniz yeterli olacaktır. 14 günü aşan bildirimlerde maalesef iade kabul edilmemektedir. İade süresi dolan faturasız, etiketsiz, yıkanmış, kullanılmış tekrar satılabilir özelliğini kaybetmiş ya da hasar görmüş ürünlerin iade ve değişimi kabul edilmeyecek, tarafınıza karşı ödemeli olarak geri gönderilecektir. İadeniz telefonparcalari.com ‘un ilgili birimleri tarafından incelendikten sonra tarafınıza dönüş yapılarak süreç başlayacaktır. İadeniz onaylandığında ürün tutarı, irtibat telefon numaranızdan sizlere ulaşıldığı takdirde 2 iş günü içerisinde tarafınıza iade edilir. Bundan sonraki süreç tamamen bankanıza bağlıdır ve telefonparcalari.com bankanıza müdahale etme hakkı yoktur. Taksitli olarak satın almış olduğunuz ürünlerinize ait ürün tutarı tarafımızdan tek seferde tamamı kredi kartınıza iade edilmektedir, ancak bankanız tarafından, ürün bedeli, yine taksitli olarak kredi kartınıza geri ödenecektir. Ulaşılamayan irtibat telefon numaralarından kaynaklı gecikmelerden telefonparcalari.com sorumluluk kabul etmemektedir. Ayrıntılı bilgi için 0533 079 86 82 Müşteri Destek Hizmetlerini arayabilir veya destek bölümünden E-mail ile bilgi talep edebilirsiniz.

HANGİ ÜRÜNLER İADE EDİLEMEZ?

Kutusu bozulmuş, açılıp kullanılmış, denenmiş ekranlar, Kozmetik ve kişisel bakım ürünleri, iç giyim ürünleri, mayo, bikini, kitap, kopyalanabilir yazılım ve programlar, DVD, VCD, CD ve kasetler ile kırtasiye sarf malzemeleri (toner, kartuş, şerit vb.) ancak ambalajı açılmamış, denenmemiş, bozulmamış ve kullanılmamış olmaları halinde iade edilebilir. Sadece Tasarım ve Abiye ürünlerine özel iade işlemi; ürünün aynı gün içerisinde iade edilmesi durumunda geçerli olacaktır. Belirtilen sürenin aşılması durumunda ise iade işlemleri gerçekleşmemektedir. Tek kullanımlık ürünler hızlı bozulan veya son kullanma tarihi geçme ihtimali olan ürünlerin iadesi kabul edilmemektedir. İade ve değişimlerde sorun yaşanmaması adına kullanacağınız telefon malzemesini bir teknik servis aracılığı ile takmanızı öneririz. Etiketleri koparılmış ürünler kabul edilmemektedir

ELİME GEÇEN ÜRÜN KUSURLU, NE YAPMAM GEREKİYOR?

Telefonparcalari.com kaynaklı yanlış ürün, yanlış beden ve yanlış renk vb gönderiler nedeniyle yaşanan aksaklıktan dolayı öncelikle özür dileriz. Belirtmiş olduğunuz ürün tedarikçi firma stoklarında bulunduğu takdirde, değişim yapılacak ve yeni ürün tarafınıza gönderilecektir. Ancak kampanyalarımızın stoklarla sınırlı olduğunu belirtmek isteriz. Ürün/ürünlerin tedarikçi firma stoklarında olmaması durumunda siparişiniz iptal edilerek para iadesi işlemi gerçekleştirilecektir. Telefonparcalari.com’dan kaynaklanan, yanlış ürün, yanlış beden ve yanlış renk v.b gönderimleri kullanmadan satılabilir özelliğini kaybetmeden ürünün tarafınıza teslim tarihinden itibaren en kısa süre içerisin de telefonparcalari.com Müşteri Hizmetleri 0533 079 86 82 ile temasa geçerek, iade yapabilirsiniz. Bu sürenin dışın da herhangi bir şekilde ürünlerinizin iade ve değişimi yapılamamaktadır.